Hamid Yüzügüllü: Tepebaşı'nı zirveye taşıyacağız

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, mahalle başkanları ile bir araya geldi.

SİYASET 05.02.2024, 18:55 05.02.2024, 19:06
Hamid Yüzügüllü: Tepebaşı'nı zirveye taşıyacağız

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Tepebaşı İlçesi 3 Kademe Mahalle Başkanları ile bir araya geldi.

Toplantıya AK Parti Milletvekili Prof.Dr. Ayşen Gürcan, Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın, MHP İlçe Başkanı Faruk Duman, Gençlik Kolları Başkanı Musab Tayyib Altınkaynak, Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.  

"Nasıl belediyecilik yapılacağını Sivrihisar’da gösterdik"

Cumhur İttifakı Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü yaptığı konuşmada, "Rabbim o kadar büyük ki bu dönem sizlerle yolumu birleştirdi. Sizlerle Cumhur İttifakının neferleriyle kader arkadaşlığı yapmayı nasip etti. 1 haftadır sahadayız. Ben burada sizlerdeki heyecanı ve ışıltıyı görüyorum. 31 Mart akşamı tarih yazacağımızı görüyorum. Bu yolu yürümekten gurur ve onur duyuyorum. Sizlerle olmak benim heyecanımı arttırıyor. Beraber kazanıp beraber yöneteceğiz. Nasıl belediyecilik yapılacağını biz Sivrihisar’da gösterdik. Bundan sonrada Tepebaşı’nı zirveye taşıyıp, Türkiye’nin yıldızı yapacağız. 31 Mart’ta tüm belediyeleri alarak güçlülüğümüzü göstereceğiz ve genel başkanlarımıza Eskişehir’in anahtarlarını vereceğiz. Seçim boyunca durmadan çalışacağız. Sandıklarımıza sahip çıkacağız. Bizler artık bir bütünüz. Benim kader, yol arkadaşlarım sizlersiniz. Hiçbir zaman karalama yapmayacağız. Biz daha iyisini yapıp, kararlı bir şekilde, çıtamızın ne kadar yüksek olduğunu göstereceğiz. 20 yıl aldılar bir şey yapmadılar, biz ise 5 yılda neler yapılacağını göstereceğiz. Yorulmak yok, yola devam… Birlik ve beraberlik içinde zafere ulaşacağız ve Tepebaşını alacağız" dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@