Serhat Hamamcı'dan STK'lara ziyaret

AK Parti İnönü Belediye Başkan Aday Adayı Serhat Hamamcı, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

SİYASET 18.12.2023, 17:49 18.12.2023, 17:55
Serhat Hamamcı'dan STK'lara ziyaret

AK Parti İnönü Belediye Başkan Aday Adayı ve İnönü Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, ilçe genelinde ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

AK Parti İnönü Belediye Başkan Aday Adayı Serhat Hamamcı ziyaretlerine ilk olarak ilçede faaliyet gösteren İnönü Çiftçi Malları Koruma Başkanı Selahattin Bozal’la başlarken ardından İnönü Ziraat Odası Başkanı Abdullah Küçükçiftçi’yi, İnönü Spor Kulübü Başkanı Vedat Şişman’ı ve Eskişehir İli Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Rıza Sarıkaya’yı ziyaret ederek sürdürdü.

STK ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Hamamcı, ilçemizin kalkınması ve gelişimi için sivil toplum kuruluşlarının katılımı ve desteği son derece önemlidir. Belediye Başkanı olduğum takdirde, İnönü’müzün sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda daha fazla gelişmesi için sivil toplum kuruluşlarımızla ortak projeler üreteceğiz. ilçemizin geleceğini birlikte şekillendirebilmek adına, sivil toplum kuruluşlarımızla her zaman yakın iş birliği içinde olacağız. Birlikte hareket ederek ilçemizi daha yaşanabilir, daha güzel bir yaşam merkezi haline getireceğiz. İlçemizi ortak akıl projemizle yürütebilmek için ilçemiz genelinde bulunan sivil toplum kuruluşlarımıza, esnaflarımıza, kurumlarımıza ve hemşehrilerimize ziyaretlerimizi sürdüreceğiz" dedi.

AK Parti İnönü Belediye Başkan Aday Adayı Serhat Hamamcı, misafirperverliklerinden dolayı sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine teşekkürlerini iletirken, STK Başkanları da İnönü’nün geleceğini şekillendirmek adına birlikte çalışmanın önemli olduğunu ifade ettiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@