Afyonkarhisar'da Cem Adrian rüzgarı

Dünya Motokros Şampiyonasının festival etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçılar Afyonkarahisar'da sahne alıyor. Festivalde son olarak Ufuk Baydemir ve Cem Adrian konserleri yoğun ilgi gördü...

SANAT 03.09.2021, 13:41 03.09.2021, 14:11
Afyonkarhisar'da Cem Adrian rüzgarı

Dünya Motokros Şampiyonasının festival bölümünde Afyonkarahisar’da ünlü sanatçılar sahne almaya devam ederken, etkinlikler kapsamında Ufuk Beydemir daha sonra ise Cem Adrian sahne aldı.

Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Afyonkarahisar'da düzenlenen ve Dünya Motokros Şampiyonası'nın (MXGP) iki ayağının gerçekleştirileceği Türkiye MotoFest’te coşku doruğa ulaştı. Uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan Afyonkarahisar birbirinden ünlü sanatçıları ağırlamaya devam ediyor.

MXGP etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Necati ve Saykolar ile Mustafa Ceceli konserleri ile kapılarını Afyonkarahisarlılar’a açan Motofest’in ikinci gününde önce Ufuk Beydemir daha sonra ise Cem Adrian sahne aldı.

Performanslara tam not

 Ünlü sanatçılar, seslendirdikleri parçalarla alanı hınç hınç dolduranlardan gençlerden tam not aldı. Hayranlarına unutulmaz anlar yaşatan Ufuk Beydemir ve Cem Adrian Afyonkarahisar’da konser vermekten büyük keyif aldıklarını belirttiler.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@