Eskişehirli oyuncu Melisa Seda TRT'nin yeni dizisinde rol alacak

Eskişehirli oyuncu Melisa Seda'nın TRT’nin Uluslararası Dijital Platformu Tabii’de yayınlanacak “Gassal” dizisi kadrosuna alındığı açıklandı.

SANAT 15.02.2024, 14:21 15.02.2024, 14:25
Eskişehirli oyuncu Melisa Seda TRT'nin yeni dizisinde rol alacak

Başrolde Ahmet Kural’ın oynadığı yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı, geçtiğimiz yıl mayıs ayında yayına başlayan TRT’nin Uluslararası Dijital Platformu Tabii’de yayınlanacak olan “Gassaldizisine Eskişehirli sinema ve dizi sanatçısı Melisa Seda da dahil oldu.

TRT'nin Türkiye'yi dünyaya taşıyan küresel yayın platformunda önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak “Gassal” dizisindeki sanatçı kadrosuna katılan Melisa Seda, uğraş verdiği sanatçılık alanında iki yıl eğitim alması nedeniyle ara verdiği sinema ve dizi oyunculuğuna yeniden dönerek çekimlere katıldı.

Modellikten sonra oyunculuğa yönelen 2016 yılından bu yana oyunculuk yapan Melisa Seda, ilk olarak “Kalbimdeki Deniz” isimli dizide rol aldı.

Daha sonra “Umudun Kıyısında” ve “Mahsusa: Yüzyıllık Mühür” filmlerinde oynadı. 2019 senesinde ikinci dizisi olan “Afili Aşk” dizisinde kamera karşısına geçti.

Ardından en iyi projelerinden biri olan “Menajerimi Ara” isimli dizide Sedef karakterine hayat verdi. 2021 senesinde “Girift” ve 2022 senesinde ise “Korku Takvimi” isimli filmde başrol olarak yer aldı.

Melisa Seda, hedefinin iki yıl sonra dizilerde başrol oynamak olduğunu, bunun için de eğitim çok önemli olduğunu fırsat buldukça eğitimlere devam edeceğini söyledi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@