Ahmet Ataç: Her zaman esnafımızın yanındayız

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetimleri ve sanayici temsilcileriyle bir araya geldi.

SİYASET 26.02.2024, 15:28 26.02.2024, 15:44
Ahmet Ataç: Her zaman esnafımızın yanındayız

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Ayşe Ünlüce ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetimleri ve sanayici temsilcileriyle bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltı programına CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen ve birliğe bağlı odaların temsilcileri de katıldı. 

“Her zaman yanınızdayız”

Eskişehirli esnafın kent için büyük önemi olduğuna vurgu yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Her fırsatta kentimize hizmet eden esnafımızı ziyaret ederek şehir meseleleri hakkında da fikirlerini alıyor, görüş alışverişinde bulunuyoruz. Gerçekten mali açıdan zor günlerden geçiyoruz, işleri iyi giden bir esnaf bulmak çok zor. Biz de ekonomik mücadele veren esnafımızın her daim yanındayız. Elbette esnafımızı temsil eden odalarımız da bu anlamda çok değerli. Belediyelerin, kentteki esnaf ve odalar ile iş birliği ve iletişim halinde olması çok önemli. Bu anlayışla yıllardır samimiyet ve güvene dayalı bir dostluğumuz var. Bu birliktelik hep sürecek” diye konuştu. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen de, “31 Mart yerel seçimlerinin hayırlar getirmesini diliyoruz. Gerçekten ülkemizin iyi yönetilmeye ihtiyaç duyulduğu şu dönemde belediye başkanlarımızın şehrimizdeki sorunları çözeceğine inanıyoruz. Eskişehir Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri. Özellikle kesişim noktasında olan kentimiz ülke ekonomisine önemli katkılar sağlıyor. İnşallah bundan sonra seçilecek adaylarımızın da sanayicimizin, tüccarımızın, esnafımızın hayatını kolaylaştırmasını istiyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@