Ahmet Ataç muhtarlarla bir araya geldi

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, muhtarlarla bir araya geldi...

SİYASET 21.03.2021, 13:20
Ahmet Ataç muhtarlarla bir araya geldi

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği ile bir araya geldi. Ataç, “Muhtarlarımızla iş birliğinde en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın kentte görev yapan muhtarlar ile temasları devam ediyor.

Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısının ardından Başkan Ataç’ı ziyaret etti. Yapılan seçimde güven tazeleyen Dernek Başkanı ve Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler, muhtarlar adına yaptığı konuşmada, “Muhtarlarımız ile birlikte, sizinle bir araya gelebilmekten mutluyuz. Muhtarlarımızın da ifade ettiği gibi, Tepebaşı Belediyemizden her anlamda destek almak çok kıymetli. Belediyemiz her zaman olduğu gibi koronavirüs sürecinde de mahallelerimize önemli hizmetler ulaştırdı. Başkanımıza, muhtarlarımız ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum. Dernek olarak çalışmalarımıza da yeni dönemimizde devam edeceğiz” dedi.

Muhtar Güler ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür eden Ataç da “Muhtarlar yerel yönetimlerin vatandaşa temas eden temel birimidir.  Muhtarlarımızla iş birliğinde, vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde dernek yönetimine başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@