Ahmet Ataç'tan Bakan Ersoy'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'tan Ankara'da önemli temaslar... Ataç, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u da ziyaret etti...

SİYASET 03.03.2021, 15:43
Ahmet Ataç'tan Bakan Ersoy'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç'tan Ankara'da önemli temaslar... TBMM'de CHP grup toplantısına katılan ve ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Ahmet Ataç, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile de bir araya geldi.

Projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, bir dizi ziyarette bulunmak üzere gittiği Ankara’da, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya geldi. Bakan Ersoy’un makamında gerçekleşen ziyarette Ataç, Tepebaşı Belediyesi’nin çalışma ve projeleri hakkında Bakan Ersoy’a bilgiler aktardı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Bakan Ersoy da Başkan Ataç’a teşekkür ederek, Eskişehirlilere selam ve sevgilerini iletti. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan’ın da yer aldığı ziyarette Başkan Ataç’a Tepebaşı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mete Yılmaz da eşlik etti. Buluşma, Başkan Ataç’ın Bakan Ersoy’a, “Eskişehir: Kökleri Derinde Yepyeni Bir Şehir” kitabı ile Devrim otomobilinin camdan bir figürünü armağan ermesi ile sona erdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@