Prof.Dr. Emine Nur Günay'dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay'dan Kurban Bayramı mesajı...

SİYASET 19.07.2021, 15:18
Prof.Dr. Emine Nur Günay'dan Kurban Bayramı mesajı

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay'dan Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: 

"Kurban bayramı, huzurun, esenliğin, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin bayramıdır.
Bu bayram, zihinlerini kötülüklerden arındıranların, gönüllerini manevi kirlerden temizleyenlerin, kötülüklerden uzak duranların bayramıdır. 
Bu bayram, değerlerimizi yaşatanların; yetime, yoksula, yalnıza, kimsesize yaklaşanların, çaresizlere çare olanların bayramıdır. 
Neşe ve coşku günleri olan Kurban Bayramına hep birlikte bir kez daha ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramda anne-babamızın, eş ve çocuklarımızın, kardeşlerimiz ve komşularımızın yüzünü güldürelim. Kırılan kalpleri, yıkılan gönülleri, bayramın bereketi ve güzellikleriyle onaralım. Kardeşliğimize ve bayram sevincimize gölge düşüren dargınlıklara, küskünlüklere ve çekişmelere bugün bir son verelim. Kurbanlarımızda komşunun, akrabanın, yoksulun, yetimin, muhtacın, hakkı olduğunu; paylaştıkça çoğaldığımızı; paylaştığımız kadar zenginleştiğimizi unutmayalım.
Aziz milletimizin, Eskişehirli hemşerilerimin, gazi ve şehitlerimizin ailelerinin tüm İslam aleminin Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Kurbanlarımızın makbul olmasını, nice güzel bayramlarda sağlıkla mutlulukla bir arada olmayı diliyorum. Bayram vesilesiyle pek çok vatandaşımız yolculuğa çıkacak. Bu noktada da trafik kurallarına uyalım ve dikkatli olalım. Trafik kazalarının, bayramların huzur ve sevincini acı ve hüzne dönüştürmesine izin vermeyelim.
İyi Bayramlar."


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@