Ümit Sezer: Kazım Kurt aynı projeleri temcit pilavı gibi vaat ediyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un açıkladığı yeni projelerini değerlendirdi: "Temcit pilavı gibi, 2019-2024 döneminde vaat edip gerçekleştiremediği birçok projeyi, bu seçimler öncesinde de vaat etti."

SİYASET 18.03.2024, 11:11 18.03.2024, 11:27
Ümit Sezer: Kazım Kurt aynı projeleri temcit pilavı  gibi vaat ediyor

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer yaptığı açıklamada, "Odunpazarı’nın mevcut Belediye Başkanı Kâzım Kurt, 2019-2024 döneminde vaat edip gerçekleştiremediği birçok projeyi, bu seçimler öncesinde de vaat etti" dedi.

"Odunpazarı halkı boş sözler işitip icraat görmüyor, Kazım Kurt mahcup olmak yerine aynı vaatlerde bulunuyor"

Ümit Sezer, "Sayın Kurt’un görevi süresince, Odunpazarı halkı sürekli boş söz işitip icraat göremezken, kendilerine zaman kaybettiren Başkanın mahcup olmak yerine 31 Mart seçiminde de aynı vaatlerde bulunmasına tepkililer. Odunpazarı Belediyesi bütçesi 2019’da 315 milyon iken 2024’te yüzde 600’lük artışla 2 milyar 300 milyona çıkmasına rağmen hizmet yerine sürekli bahane üreten Başkan Kurt, tekrar seçilirse bahanelerin arkasına sığınmadan sözlerini tutacağını ifade etti" diye konuştu. 

Ümit Sezer, "Sayın Kâzım Kurt, beş yıllık döneminde Yeni Belediye Hizmet Binası, Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi Dönüşümü, Küçük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşümü, 75. Yıl Spor Salonu, Osmangazi Kapalı Pazar Yeri, Belediye Polikliniği, Olimpik Havuz, Çankaya Spor Komplek si, Doğal Yaşam Parkı, Gençlik Stüdyosu ve El Sanatları Lisesi gibi seçim öncesi vaatlerinin hiç birini yerine getirememişti. Kâzım Kurt’un vaatleri 2019 seçimleri öncesinde “2019-2024 Vizyon Projelerimiz” başlığı altında kitapçık olarak basılırken, 2024’e gelindiğinde bu projeler havada kaldı. Belediye Başkanlığı koltuğunda oturduğu dönemler boyunca Sayın Kâzım Kurt maalesef hizmet siyaseti sergileyemedi .Kâzım Kurt’un algı yaratma üzerine kurulu seçim kampanyaları, imaj çalışmaları ve siyaset mühendisliği, bu seçimlerde de kendisini gösterdi ve geçmişte yapamadıklarını yeni hedef projeler olarak halka sundu" dedi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@