Es-Es Token'da yeni detaylar açıklandı

Eskişehirspor'un hayata geçirdiği Es-Es Token projesinin detayları duyuruldu. 8 Mart'ta satışa sunulacak olan Token'lardan ilk etapta 12 milyon üretilecek... İşte detaylar...

SPOR 03.03.2021, 13:55
Es-Es Token'da yeni detaylar açıklandı

Eskişehirspor, geçtiğimiz günlerde açıkladığı taraftar Token projesinde ilk satışın 8 Mart 2021 Pazartesi günü başlayacağını duyurdu. Bitci Teknoloji iş birliğiyle hayata geçen projeyle ilgili detaylar, Kulüp Başkanımız Mustafa Akgören ve Bitci Teknoloji CEO’su Onur Altan Tan’ın katılımıyla düzenlenen basın toplantısında duyuruldu.

Verilen bilgilere göre, Bitci Teknoloji’nin yerli blockchain platformu Bitci Chain üzerinde çalışacak Eses Token’lardan toplam 260 milyon adet üretilecek. Üretilen bu Token’ların 12 milyon adedi de 08 Mart’ta, 0,30 TL’lik avantajlı ön satış fiyatıyla Bitci.com internet sitesi ve Eskişehirspor aplikasyonu üzerinden satışa sunulacak. Kalan Token’lar ise ilerleyen dönemde yeniden satışa sunulabilecek ya da farklı kampanyalar için kullanılabilecek.

Taraftara avantajları ne olacak?

Basın toplantısında yapılan açıklamada Es-Es Token'ın avantajları şu şekilde sıralandı: "Taraftarlar ise ellerindeki Token’ları üç temel başlık altında değerlendirebilecek. İlk olarak projeye özel hazırlanan Eskişehirspor aplikasyonu üzerinde, Token’larını kullanarak özel içeriklere ve anketlere erişebilecek; kimi zaman sporcularla özel buluşmalara katılabilecekler. Aynı zamanda bu aplikasyon üzerinden sadece Eskişehirspor’a ilişkin haberleri değil, tüm liglerle ilgili genel bilgilere ve maç sonuçlarına ulaşabilecekler. Bunun yanında taraftarlar, ellerindeki token’ları Bitci Teknoloji’nin kripto paradan TL’ye ödeme platformu Bitci Pay ile anlaşması bulunan tüm noktalarda alışveriş için kullanabilecekler. Son olarak söz konusu Token’ların Bitci.com üzerinden işlem görmeye başlamasıyla birlikte, diledikleri zaman bu Token’ları alıp satabilecekler."

'Çağı takip etmeye çalışıyoruz'

Yapılan basın toplantısında konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanımız Mustafa Akgören, “Çağımızın gerektirdiği uygulamaları, kulübümüze entegre ederek çağı takip etmeye çalışıyoruz. Dünyada son yıllarda çok fazla öne çıkan kripto para teknolojisi konusunda yeni bir işbirliği yaptık. Bu konuda en donanımlı, seviyesi en iyi noktaya gelen Bitci Teknoloji firması ile anlaştık. Bu anlaşmayı yaptığımız için çok mutluyuz. Kendilerinin çok sağlam bir altyapısı var. Milli ve yerli bir firma ile anlaştık. Bu anlaşmanın sağlanması konusunda ciddi emekler veren yönetici arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Yapmış olduğumuz anlaşmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum”dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@