Eskişehirspor'da başkan değişmedi... Yeni yönetimde kimler var?

Eskişehirspor Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkan değişmedi, tek aday olan Mehmet Şimşek yeniden başkanlığa seçildi... Yeni yönetimde kimler var?

SPOR 12.06.2022, 15:51 12.06.2022, 16:00
Eskişehirspor'da başkan değişmedi... Yeni yönetimde kimler var?

Eskişehirspor'un Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı gerçekleştrildi, yeni aday çıkmadı, Kulüp Başkanlığına yeniden Mehmet Şimşek seçildi.

Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde yapılan Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da seçime tek aday olarak giren Mehmet Şimşek, kongre üyelerinin oy birliğiyle 3 yıllık görev süresi ile yeniden başkan seçildi. Mehmet Şimşek seçilmesinin ardından, mazbatasını aldı.

Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı’nda mazbatasını almasının ardından konuşma yapan Mehmet Şimşek, “Buradaki insanlar hâlâ kulübünü terk etmeyen insanlar. Bu kulübün hâlâ iyisinde de kötüsünde de arkasında olan insanlar. Zaten kulübün şaşaalı dönemlerinde olanlar şimdi terk etti, gitti. Kaldık biz bize. Biz şunu mu demeliydik, ‘bir gün uyandık, FIFA'dan bir ceza geldi. Eksi üç yolluyoruz, eksi altı yolluyoruz, iki buçuk milyon para gönderin.’ Paramız olmadığını herkes biliyor. Gittik bir şekilde hallettik. Nasıl hallettiğimizi mi anlatmalıyız? Yıllarca Toto'da kalan parayı Eskişehir'e getirdik. Övünmek mi gerekiyor? Biz yönetim kurulu ve başkanı olarak biz övünmek istemiyoruz. Biz kulübümüzü yukarıya doğru çıkartmak istiyoruz. Bu çekirdek kadromuzu da çıkartmak istiyoruz. Ben sadece bunların aleni bir şekilde anlatılmasını istemiyordum. Kulübü birine de satmıyoruz” dedi.

Mehmet Şimşek başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Asil Üyeler: Mehmet Şimşek (Başkan), Erkan Koca, Mete Yılmaz, Selim Demircioğlu, Özgür Marankoz, Özgür Sürücü, Oğuz Şengel, Erkan Yücel, Hasan Fıstık, Hakan Sayın, Cihan Gürsoy, Tahsin Arman Şanbaklı, Mustafa Topkaya, Mustafa Kemal Bandırma, Serhan Taşdemir

Yedek Üyeler: Fatih Baturaygil, Deniz Kanatlı, Murat Emre Temiztaş, Kaya Kılıç, Gökhan Parlatan, Taylan Şahin, Kadir Akçay, Ersin Işıldı, Cem Binbaş, Hüseyin Topçu, İbrahim Gültekin, Mustafa Güleryüz, Ahmet Cem Mengüç, Anıl Koçhan, Kamil Özkeser

Sicil Kurulu Asil: Cüneyt Önal, Çetin Aslanboğa, Fatih Ak

Sicil Kurulu Yedek: Serkan Fidan, Selahattin Erdoğan, Erde Turan

Disiplin Kurulu Asil: Barış Koyuncu, Gürol Yer, Gürhan Özcan

Disiplin Kurulu Yedek: Haydar Demirel, Cem Tarazan, Özgün Yıldıral

Denetim Kurulu Asil: Ahmet Namık Akdoğan, Tamer Yavuz, Serhat Evirgen

Denetim Kurulu Yedek: Tolga Savaş, İlhan Kısmet, Güven Ortatuna

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@