Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri mezun oldu

Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri için düzenlenen “Okul Öncesi Veda Etkinliği” Kreş ve Gündüz Bakımevi bahçesinde gerçekleştirildi.

EĞİTİM 16.06.2022, 09:58 16.06.2022, 15:11
Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri mezun oldu

Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri için düzenlenen “Okul Öncesi Veda Etkinliği” Kreş ve Gündüz Bakımevi bahçesinde gerçekleştirildi. Etkinliğe minik öğrencilerin yanı sıra Kreş ve Gündüz Bakımevi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aslı Yıldırım başta olmak üzere öğrencilerin velileri katılım gösterdi.

Renkli geçen etkinlik hakkında Kreş ve Gündüz Bakımevi müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aslı Yıldırım şunları söyledi: “Bu yıl 5 yaş grubundaki öğrencilerimizi birinci sınıfa başlamadan önce, okula hazırlık çalışmalarımızı tamamlayıp çocuklarımızı tüm gelişim alanlarında bilinçli bir şekilde yolcu etmeyi amaçladık”

Okul Öncesi Veda Etkinliği’nde öğrenciler şiirler okudu, şarkılar söyledi sonrasında ise pasta keserek mezuniyetlerini kutladılar. Öğretmenleri ve aileleri ile keyifli zaman geçiren öğrenciler etkinlik sonunda toplu fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@