Tepebaşı'ndaki yaz programlarına yoğun ilgi

Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi yaz dönemi eğitim programları başladı. Merkezde, öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimini destekleyen programlar yer alıyor.

EĞİTİM 16.07.2023, 12:00 16.07.2023, 12:02
Tepebaşı'ndaki yaz programlarına yoğun ilgi

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi yaz dönemi eğitim programları başladı. Merkezde, öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimini destekleyen programlar yer alıyor.

Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenen eğitim ve etkinlikler ile çocukların gelişimine önemli katkılar sunmaya başlayan Bahriye Üçok Eğitim ve Gelişim Merkezi, 9 derslik, 3 etüt salonu ve 1 tane de çok amaçlı salonu ile hizmet veriyor. Merkezde uzman eğitmenler tarafından 4,5,6,7 ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik akademik ve sosyal gelişimi destekleyici programlar düzenlenerek çocukların gelişimi destekleniyor. Merkezde açılan yaz dönemi eğitim programlarından 400’e yakın öğrenci faydalanıyor.

Merkezde, Matematik, Fen Bilgisi, İngilizce, Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Rehberlik gibi alanlarda öğrencilere verilen eğitim desteğinden memnun olduklarını belirten öğrenciler ise merkezi çok sevdiklerini söyledi.

Programlar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 320 27 42 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@