'Hep birlikte hizmet ediyoruz'

Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği, Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç’ı ziyaret etti..

HAYAT 20.02.2021, 13:20 20.02.2021, 13:28
'Hep birlikte hizmet ediyoruz'

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın, kentte görevli mahalle muhtarları ile temasları devam ediyor. Son olarak Eskişehir Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Uluönder Mahalle Muhtarı Hasan Güler ve Yukarı Söğütönü Mahalle Muhtarı Önder Özer, Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarı Serpil Üstsoy ile birlikte Başkan Ataç’ı ziyaret etti.

Muhtar Güler yaptığı değerlendirmede, “Başkanımız her zaman muhtarlarımızın yanında. Biz de dernek olarak muhtarlarımız adına bir teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Bizler daima belediyelerimiz ile iç içe çalışıyoruz. Bu konudaki iş birliği için teşekkür etmek istedik” dedi.

Ahmet Ataç ise Tepebaşı’nın belediyecilik anlayışında muhtarların büyük önemi olduğunu belirterek, “Vatandaşımıza hep birlikte hizmet ediyoruz. Muhtarlar, Tepebaşı’nın belediyecilik anlayışında çok önemli bir yere sahiptir. En merkezi noktadan, en uzaktaki kırsal mahallemize kadar tüm mahallelerimize elimizden gelen en kaliteli hizmeti, eşitçe ulaştırmaya devam edeceğiz. Sizler de bu hizmetin ulaşmasında önemli bir köprüsünüz” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@