Bilge Türk Eğitim Kültür Vakfı'nın konuğu Dr. Mustafa Çiçek olacak

Bilge Türk Eğitim Kültür Vakfı'nın  “Genç Bilge Söyleşileri”nin bu haftaki konuğu Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Çiçek olacak.

EĞİTİM 07.01.2022, 08:35
Bilge Türk Eğitim Kültür Vakfı'nın konuğu Dr. Mustafa Çiçek olacak

Bilge Türk Eğitim Kültür Vakfı'nın  “Genç Bilge Söyleşileri” devam ediyor... 7 Ocak 2022 (bugün) söyleşinin konuğu Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültes'nden Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Çiçek olacak.

Bilge Türk Eğitim Kültür Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı, Vali Güngör Azim Tuna, yaptığı açıklamada, "Bilge Türk Eğitim Kültür Vakfı Genç Bilge söyleşilerinde 07 Ocak 2022 Cuma akşamı saat 20.00’de instagram üzerinden yapacağımız programda Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyelerinden genç bir arkadaşımızı, Dr. Mustafa Çiçek’i konuk ediyoruz.

Türk Dünyası Çocuk Vakfı üyesi ve gönüllüsü olan genç hocamızı ilk defa Tıp Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu “Görev Bende” topluluğuna yaptığı danışmanlık ve sosyal faaliyetleriyle yaklaşık üç yıl önce tanımıştık.

Küresel salgın süreciyle birlikte hocamızın bu virüsü önlemeye yönelik çalışmalardaki azmi ve başarısını da takdirle izledik ve şahit olduk.

Tıbbi biyoloji ve genetik anabilim dalında öğretim üyeliği devam etmekte olan hocamızla bu süreçte ne zorluklar yaşadıklarını, geldikleri noktayı, küresel salgının seyrini ve tabii ki içinde yaşadığımız topluma yönelik yapmaya çalıştıkları sosyal sorumluluk projelerini, bize verecekleri mesajları değerli sorularınız ve katkılarınız eşliğinde konuşmaya gayret edeceğiz.

Söyleşiyi sonradan da izleyebileceğinizi belirterek canlı yayına davetimizi arz ederiz." ifadelerini kullandı. 

Canlı yayın instagram üzerinden @bilgeturkegitimkulturvakfi adresinden izlenebilecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@