Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli'den Ramazan Bayramı mesajı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

EKONOMİ 08.04.2024, 23:17
Eskişehir OSB Başkanı Nadir Küpeli'den Ramazan Bayramı mesajı

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mesajında bayramların yardımlaşma ve dayanışmanın üst seviyelere çıktığı, birlik, beraberliklerin en sıcak şekilde hissedildiği özel günler olduğunu belirten Başkan Küpeli, sözlerini şöyle sürdürdü:  “Paylaşmayı, dayanışmayı, yardımlaşmayı arttıran 11 ayın sultanı ramazanın ardından Ramazan Bayramı’na kavuştuk.  Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği müstesna günlerdir. 
Asırlardır millet olarak bizleri daha güçlü kılan, milli ve dini duygularımızın, örf ve adetlerimizin kuvvetlendiği birlik ve beraberliğimizin, yardımlaşma ve dayanışmanın en güçlü şekilde yaşandığı bir Ramazan Bayramı’nı daha birlikte idrak etmenin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Bizler, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, dayanışma ve hoşgörü duygularını egemen kıldığımız sürece, inşallah hep beraber emin adımlarla daha nice bayramlara erişeceğiz.  
Köklü sanayi birikimimiz, “Üreten Eskişehir, Güçlü Türkiye” mottosuyla hareket eden Eskişehir OSB yönetimi olarak, il sanayimizi geliştirip büyütmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Elbirliğiyle sanayi alanında yeni ve önemli projeleri hayata geçirerek, halkımızın refahının ve mutluluğunun artması için yoğun bir çaba gösteriyoruz. Cumhuriyetimizin ikinci asrında güçlü bir Türkiye ve güçlü bir ekonomi için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. 
Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramının şehrimize, ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm sanayicilerimizin ve halkımızın bayramını kutlarım.”

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@