Emekli akademisyenlerden Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Emekli Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Gülten Sönmez Seber ve Doç. Dr. Günseli Naymansoy ile bir araya geldi.

HAYAT 10.01.2022, 14:55
Emekli akademisyenlerden Ataç'a ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Emekli Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Gülten Sönmez Seber ve Doç. Dr. Günseli Naymansoy’u ağırladı.

Ziyarette Seber ve Naymansoy, Ahmet Ataç’a başarılı belediyecilik çalışmalarından ötürü tebriklerini iletti. Naymansoy ayrıca Ekim 2021’de AFAD Başkanlığı Merkez Kampüsü’nde gerçekleştirilen “2021 Uluslararası Afet ve DirençlilikKongresi” hakkında bilgi vererek Kongre Bildirileri kitabında yayınlanan “Afetler ve Özel Gereksinimli Bireyler” başlıklı Eskişehir’deki engelli bireylerle ilgili bildirisini takdim etti.

Naymansoy, yaptığı araştırmalarda Eskişehir’in Türkiye’de engelli bireylerle ilgili en çok hizmet verilen kent olduğunu ve özellikle de Tepebaşı Belediyesi’nin bu konuda ülke lideri olduğunu düşündüğünü belirtti. Başkan Ataç da konuklarına teşekkür ederken, ziyaret çektirilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@