banner163

Tepebaşı Belediyesi hem açılış yapacak, hem temel atacak... "Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz"

Tepebaşı Belediyesi'nin Hüsniye-Recep Uçkan Erken Çocukluk Eğitimi Merkezinin açılışı 28 Şubat Çarşamba günü yapılacak, ardından da Fevzi Çakmak'taki Belde Evi ile Deneyimli Kafe’nin temeli atılacak. Ahmet Ataç törene tüm Eskişehirlileri davet etti.

HAYAT 26.02.2024, 18:07 26.02.2024, 18:10
Tepebaşı Belediyesi hem açılış yapacak, hem temel atacak... "Tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz"

Tepebaşı Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışının en büyük örneklerinden olan Erken Çocukluk Eğitim Merkezi’ne bir yenisini daha ekliyor. Bu yıl 6’ncısı hizmete giren Hüsniye-Recep Uçkan Erken Çocukluk Eğitimi Merkezinin resmi açılışı 28 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Merkez açılışının ardından ise Fevzi Çakmak Belde Evi ve Deneyimli Kafe’nin de temel atma töreni gerçekleştirilecek.

Tepebaşı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışın en büyük örneklerinden olan Belde Evi, Deneyimli Kafe ve Erken Çocukluk Eğitim Merkezlerine bir yenisi daha ekleniyor.

Yapımı tamamlanan ve hizmete sunulan Hüsniye-Recep Uçkan Erken Çocukluk Eğitimi Merkezi’nin açılışı gerçekleştirilecek. Ayrıca açılışın ardından Fevzi Çakmak Belde Evi ve Deneyimli Kafe’nin temel atma töreni gerçekleştirilecek. 28 Şubat Çarşamba günü saat 16.00’da Fevzi Çakmak Mahallesi Kenan Sokak No: 125/A (Limon Eczanesi karşısı) adresinde gerçekleşecek açılış ve temel atma törenine tüm Eskişehirlileri davet eden Ahmet Ataç, “Tepebaşı’nda herkes için eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki Erken Çocukluk Eğitim Merkezi açılışımıza ve Belde Evi ile Deneyimli Kafe’mizin temel atma törenine tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@