Hamid Yüzügüllü: Gençlerin hayallerini gerçeğe dönüştüreceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü gençlerle bir araya gelerek taleplerini ve fikirlerini dinledi. Yüzügüllü, "Gençlerimizin sesini daha yüksek duyurabilmek, hayallerini ve umutlarını gerçeğe dönüştürebilmek için bir araya geldik. Tepebaşı’nı birlikte güzelleştireceğiz" dedi.

SİYASET 09.02.2024, 12:42 09.02.2024, 12:46
Hamid Yüzügüllü: Gençlerin hayallerini gerçeğe dönüştüreceğiz

Cumhur İttifakı AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü gençlerle bir araya gelerek sohbet etti. Gençlerin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek sohbet eden Hamid Yüzügüllü “Gençlerimiz bizim geleceğimizin teminatı” dedi. 

Hamid Yüzügüllü, "Tepebaşı’mızın gençleri ile buluştuk. Gençlerimizin sesini daha yüksek duyurabilmek, hayallerini ve umutlarını gerçeğe dönüştürebilmek için bir araya geldik. Sizler bu şehrin büyük umut ışıklarısınız. Sizin enerjiniz, fikirleriniz, önerileriniz bizim için çok değerli. Çünkü biz, Tepebaşı’nı birlikte inşa edeceğiz, birlikte güzelleştireceğiz. Gençlerimizin sanattan spora, eğitimden teknolojiye her alanda kendilerini geliştirebilecekleri, yeteneklerini sergileyebilecekleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle toplumun bir parçası olacakları projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@