Eskişehirspor'dan Abdullah Avcı'ya sert tepki!

Eskişehirspor ve Eskişehirspor taraftarından Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın o sözüne sert tepki...

SPOR 26.07.2022, 11:26
Eskişehirspor'dan Abdullah Avcı'ya sert tepki!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın, Eskişehirspor alt yapısından yetişen Dorukhan Toköz’ü, “Eskişehirspor’da oynamıyorsun ki” şeklinde uyarması, Eskişehirspor ve taraftarlarının tepkisine neden oldu.

Trabzonspor ile Empoli arasında oynanan hazırlık maçının 51’inci dakikasında, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı’nın Eskişehirspor alt yapısından yetişen ve önce Beşiktaş’a daha sonra Trabzonspor’a transfer olan Dorukhan Toköz’ü, “Eskişehirspor’da oynamıyorsun ki” diyerek uyarması sosyal medyada gündem oldu. Konuyla ilgili Eskişehirspor sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duruma tepki gösterdi.

Eskişehirspor sosyal medya hesabından , “Kamuoyuna: O forma kutsaldır, nasip olmaz herkese!” ve “Anadolu’da futbol devrimini başlatan kulübümüzün kutsal formasına dil uzatan Abdullah Avcı’yı camiamız ve şehrimiz adına kınıyoruz” paylaşımları yaparak duruma tepki gösterdi. Paylaşıma birçok taraftar yorum yaparak tepkilerini dile getirdi.

Yorumlar (2)
ibrahim ABİ 2 hafta önce
Şidetle kınıyorum
KüçükeseN 2 hafta önce
Sözleriniz yanlış.. yakışmadı size.. kaldiki bu kent ve ES-ES Türk Futbolunun bir Şimendiferidir... Medeni kisilere ÖZÜR dilemek yakışır..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@