Ayşe Ünlüce mesaiye renkli başladı... Makam aracı olsun mu?

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, başkanlığının ilk günü mesaisine seçim kampanyasında kullandığı üstü açık mor vosvos ile belediyeye giderek başladı.

SİYASET 04.04.2024, 17:31 04.04.2024, 17:37
Ayşe Ünlüce mesaiye renkli başladı... Makam aracı olsun mu?

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, başkanlığının ilk mesaisine seçim kampanyası boyunca onu yalnız bırakmayan ve sürecin simgelerinden olan üstü açık vosvos ile gitti.

Eskişehir’in ilk kadın Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Büyükerşen’den görevi devralmasının ardından başkanlık mesaisine renkli bir başlangıç yaptı.

Makam aracı yerine mor vosvos ile gitti

Ayşe Ünlüce, başkanlığının ilk gününde büyükşehir belediye binasına makam aracı yerine seçim kampanyası süresince onu yalnız bırakmayan ve sürecin simgelerinden olan vosvos araç ile geldi. İkametinden ailesinin el sallayarak uğurladığı Ünlüce, üstü açık vosvos ile geldiği belediye binası önünde vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. 

Vatandaşların tebriklerini ileterek başarılar dilediği Ünlüce, “Bu seçimi hep beraber kazandık. Eskişehir kazandı. O nedenle Eskişehir için çok çalışacağız. Sizlerin sevgisi ve desteğiyle her sorunun üstesinden geleceğiz” dedi. Ünlüce, belediye personeli tarafından karşılandı. Ünlüce daha sonra başkanlık makamına geçerek çalışmalarına başladı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@